Városlista
2026. április 15, szerda - Tas, Anasztázia

Hírek

2017. Szeptember 22. 05:02, péntek | Belföld
Forrás: mti

A hétvégén is többnyire borús és hűvös lesz az idő

A hétvégén is többnyire borús és hűvös lesz az idő

Pénteken ismét kisüthet a nap, de a hétvége további részében újra borús, többfelé esős lesz az idő, néhol 7 fokig is hűlhet a levegő, de napközben többfelé 19 Celsius-fok körüli meleg is lehet

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken is többfelé megerősödik a szél, szórványosan valószínű eső, záporeső, de hosszabb-rövidebb időre mindenütt kisüt a nap. A leghidegebb órákban 6-11 fok lehet. Napközben 14-19 fokig melegszik a levegő.

Szombaton erősen felhős vagy borult lesz az ég, több helyen, főként a Dunától keletre várható eső, zápor. Vasárnap is többnyire erősen felhős vagy borult lesz az ég, többfelé, nagyobb eséllyel keleten alakul ki eső, zápor.

Szombaton élénk, helyenként még erős lehet a szél, vasárnap már mérsékelt lesz a légmozgás. A minimumhőmérséklet mindkét nap 7-12 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton és vasárnap is várhatóan 13-19 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot

Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -

2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld

Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit

Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.

2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak

Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent