Városlista
2025. június 27, péntek - László

Hírek

2013. Augusztus 02. 14:13, péntek | Bulvár
Forrás: MTI

A másnaposság 29 évesen a legkínzóbb

A másnaposság 29 évesen a legkínzóbb

A másnaposság 29 éves életkorban a legkínzóbb, akkor tart a legtovább - erre jutottak egy brit felmérés készítői.

Számításaik szerint az átlagos másnapos állapot hossza 9 óra 45 perc. 29 esztendős korban viszont 10 óra 24 percig tart. A földrajzot tekintve a szigetországban az északiak józanodnak ki hamarabb: a skót Glasgow lakóinak elég hat óra a mámor kialvásához, míg a déli, bristoli britek vannak rosszul a legtovább egy kiadós ivászattól.
A Redemption nevű, szeszmentes bárok létesítését szorgalmazó szervezet tanulmányában kitért arra is, hogy a britek évente átlagosan hat munkanapon hiányoznak másnaposság miatt, és hogy minden harmadik brit a szexet tartja a macskajaj legjobb kúrájának - adta hírül a brit Metro újság.

Címkék: alkohol, bulvár, ivás, másnap

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 27. 07:22, péntek | Bulvár

Axiom-4 - A küldetés tagjai csatlakoztak a Nemzetközi Űrállomás legénységéhez

A Dragon űrhajó sikeres dokkolása után mintegy 2 órával, magyar idő szerint 14 óra 23 perckor az Axiom-4 küldetés tagjai, köztük Kapu Tibor magyar űrhajós csatlakozott a Nemzetközi Űrállomás személyzetéhez (ISS).

2025. Június 26. 07:20, csütörtök | Bulvár

Új geometriai testet találtak a BME kutatói

Új geometriai testet találtak a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) kutatói, a világ első monostabil tetraédere a gyakorlatban többek között űrmissziók leszállógységeinek tervezésekor hozhat áttörést

2025. Június 24. 07:24, kedd | Bulvár

Magyar diák is utazhat az Északi-sarkra a Roszatom nyári expedíciójával

Augusztusban indul útnak a Roszatom nemzetközi északi-sarki expedíciója, az atomjégtörő fedélzetén 21 ország középiskolás diákjai utaznak majd;