Hírek
2018. Október 27. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: mnb.hu
Adathalászati kísérletre hívja fel a figyelmet az MNB
A Magyar Nemzeti Bank logójával és a honlapjának arculatával visszaélve, elektronikus levélben küldött biztonsági figyelmeztetésnek álcázva próbálnak szenzitív adatokat kinyerni adathalászok a gyanútlan felhasználóktól
- hívta fel a figyelmet a jegybank pénteken a honlapján. A jegybank kéri, hogy semmiképpen ne kattintsanak a linkre, az MNB ilyen tartalmú levelet nem küld ügyfeleinek. A szükséges intézkedéseket a pénzintézet az ügyben megtette - tették hozzá.
A csalárd levelet és a mögötte lévő adathalász portált az MNB honlapján képernyőképekkel szemlélteti.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
