Városlista
2025. november 28, péntek - Stefánia

Hírek

2013. Július 30. 08:24, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Alig változott a forint árfolyama kedd reggelre

Alig változott a forint árfolyama kedd reggelre

Csak néhány fillérrel mozdult el a forint árfolyama kedd reggelre a hétfő esti kurzusokhoz képest a főbb valutákkal szemben.

Az eurót 7 óra tájban hétfő esti árán, 298,37 forinton jegyezték. A svájci frankért 241,54 forintot kértek, 10 fillérrel kevesebbet, a dollár árfolyama nem változott, 225,02 forinton állt, a japán jen pedig 2,2971 forintról 2,2896 forintra morzsolódott le.
Az általános hangulatot kedden az eurózónából érkező fogyasztói bizalmi adatok befolyásolhatják, a hét második felében pedig az amerikai tartalékbank, a Fed monetáris politikát alakító nyíltpiaci bizottságának döntései lesznek hatással a nemzetközi hangulatra.

Címkék: árfolyam, deviza, euró, tőzsde

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld

Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása

Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -

2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld

Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak