Hírek
2019. Március 09. 15:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Átadták az Év szállodája 2018 elismeréseket
Átadták az Év szállodája 2018 elismeréseket pénteken Budapesten.
A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége által - a Magyar Turisztikai Ügynökség szakmai támogatásával - tavaly ötödször kiírt pályázaton ötcsillagos kategóriában az Aria Hotel Budapest győzött.
A négycsillagosok számára meghirdetett három kategóriában a fővárosi Bo33 Hotel Family & Suites és a Hotel Moments Budapest, vidéken pedig a Kolping Hotel Spa & Family Resort nyerte el a címet. A háromcsillagos szállodák közül a Casati Budapest Hotel lett a legjobb - tájékoztatta a szállodaszövetség az MTI-t.
A pályázatra 21 öt-, négy- és háromcsillagos szálloda jelentkezett. A zsűri pontozta egyebek között a magas üzemelési színvonalat, a piaci részesedést és növekedést, a vendégek elégedettségét, a minőséget, a személyzet oktatását és elégedettségét, valamint a társadalmi felelősségvállalást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását
Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
