Hírek
2022. November 28. 07:50, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetet okozott, később a rendőri intézkedés közben rosszul lett és meghalt egy férfi Balatonalmádiban
Balesetet okozott, majd később a rendőri intézkedés közben rosszul lett és meghalt egy férfi Balatonalmádiban - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap este a rendőrség honlapján.
Azt írták: vasárnap délután érkezett bejelentés a rendőségre arról, hogy Alsóörs külterületén a kerékpárúton egy futót elsodort egy autó, de a sofőr segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A rendőrök nem sokkal később Balatonalmádi káptalanfüredi vasútállomásánál intézkedés alá vonták a feltételezett elkövetőt. Az 55 éves budapesti férfi az intézkedés közben rosszul lett és összeesett. Újraélesztését a rendőrök azonnal megkezdték, majd a mentők folytatták, a férfi életét azonban már nem lehetett megmenteni.
A kép csak illusztráció - MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
2026. Május 29. 10:00, péntek | Belföld
NAV: bizonyítékokat foglaltak le a nyomozók az NKA-nál és a minisztériumban
A nyomozók szerdán éjszakába nyúló kutatásokat és lefoglalásokat hajtottak végre a Kulturális és Innovációs Minisztérium jogutódjánál, valamint a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelőnél - közölte a hatóság csütörtökön az MTI-v
