Hírek
2018. Április 28. 19:09, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Baltával fenyegetőzött, majd egy kukát dobtak neki

Két férfit hallgattak ki gyanúsítottként a nyomozók.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 35 éves és egy 36 éves salgótarjáni lakos ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján pénteken 20 óra körül a két férfi egy salgótarjáni családi házban – szóváltást követően – dulakodni kezdett egymással. A vita az utcán folytatódott, ahol a 35 éves férfi, egy baltával fenyegette meg társát, aki egy szemetes kukát dobott támadója felé. Ezt követően a 36 éves férfi a társa kezéből a baltát kivette, majd azzal már ő fenyegette meg ismerősét. Az eset során senki sem sérült meg.
A rendőrök Cs. Sándort és D. Sándort a helyszínen elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.