Hírek
2011. Július 28. 07:21, csütörtök |
Belföld
Forrás: HírTV
Egy hétig lezárják az alsó rakpartokat
A Margit híd felújításához kapcsolódó korrózióvédelmi munkák miatt csütörtöktől egy hétre lezárják az alsó rakpartokat.
A Margit híd felújításához kapcsolódó korrózióvédelmi munkák miatt csütörtöktől egy hétre lezárják az alsó rakpartokat a híd mindkét oldalán. Július 28. csütörtök hajnali 5 órától augusztus 5. péntek este 10 óráig a budai, ezt követően augusztus 6-án, szombaton hajnali 5 órától, 14-én vasárnap este 10 óráig a pesti rakpart lesz lezárva a forgalom elől.
A szakaszos lezárások csak a hídfők hosszában érintik a rakpartokat, a le- és felhajtók használhatók maradnak. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld
BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
