Hírek
2013. Február 19. 11:59, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Férfi kézilabda BL - További vizsgálatok várnak a Veszprém beállósára
További vizsgálatok várnak Marco Onetóra, az MKB Veszprém kézilabdázójára, aki vasárnap, a címvédő Kiel elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen sérült meg.
A veszprémi klub honlapjának beszámolója szerint a hétfői, németországi vizsgálatok során kiderült, hogy 30 éves játékos veséje nem repedt meg.
A chilei-olasz beállós a góljánál rosszul érkezett a talajra, a könyöke alászorult, ennek következtében a veséjében vérömleny keletkezett, s a kieli kórház orvosai nem engedélyezték a hazautazását.
Oneto veséjébe várhatóan csütörtökön katétert vezetnek, hogy csökkentsék a vérömlenyeket, és így lehetővé tegyék a minél előbbi hazatérést.
A Veszprém 32-21-re kikapott vasárnap, ám ha szombaton pontot szerez a vendég Atlético Madrid ellen, akkor csoportgyőztesként folytatja szereplését a nyolcaddöntőben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 15:00, hétfő | Sport
Piros Zsombor megnyerte a madridi challenger-tenisztornát
Az ötödik helyen kiemelt Piros Zsombor megnyerte a 98 ezer dollár (35,8 millió forint) összdíjazású madridi salakpályás férfi challenger-tenisztornát.
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.
