Hírek
2011. Augusztus 26. 14:37, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Fiatal párra csapott le a „csendes gyilkos”
Szén-monoxid-mérgezéssel szállították kórházba csütörtök este azt a fiatal párt, akiknek XI. kerületi lakásában egy meghibásodott gázkészülék szivárgott.
Gázszivárgáshoz riasztották csütörtök este a tűzoltókat a főváros XI. kerületébe, a Lágymányosi utcába, ahol egy tizenegy emeletes ház második szintjén egy meghibásodott gázkészülék szivárgott. A lakásban lakó fiatal párt a mentők szén-monoxid-mérgezéssel szállították kórházba. A tűzoltók a házból tizenkét embert hoztak ki, és összesen harminc lakónak kellett elhagynia otthonát, amíg átszellőztették az épületet. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
2026. Április 12. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Egy török férfit vett őrizetbe a rendőrség a péntek esti budapesti halálos baleset miatt
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
