Hírek
2020. Június 13. 10:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ficsak: világszerte egyedülálló a magyar kormány családpolitikája

Világszerte egyedülálló a magyar kormány családpolitikája - emelte ki a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak) alapítója az M1 csatorna péntek esti műsorában.
Király Nóra azt mondta: Magyarországon 2010 óta évről évre újabb családtámogatási programokat jelent be a kormány, amelyek eredménye megmutatkozik a statisztikákban is. Példaként említette, hogy az első negyedévben több gyermek született, mint tavaly az év azonos időszakában.
Úgy értékelt, a magyar kormány számára a család az első, minden lépése azt célozza, hogy a demográfiai mutatók javuljanak.
Király Nóra hozzátette, a kormány, a családügyi államtitkárság folyamatosan dolgozik azon, hogy a különböző támogatások igénylését megkönnyítse.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.