Városlista
2026. július 14, kedd - Őrs

Hírek

2017. Szeptember 17. 09:16, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset az M7-esen – árusítóhelybe csapódott egy autó

Halálos baleset az M7-esen – árusítóhelybe csapódott egy autó

Halálos baleset történt az M7-es autópálya mellett szombaton késő este, amikor egy autó lesodródott a pályáról és egy elárusítóhelybe csapódott

- tájékoztatta Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t. Elmondta, egy autó lesodródott az autópályáról a Balaton felé vezető oldalon a Váli völgyi pihenőhelynél és becsapódott egy, a benzinkút mellett lévő mobil elárusító konténerbe. A konténerben két ember tartózkodott, egyikük meghalt, a másik súlyosan megsérült. Az autóban két ember utazott, ők könnyebben sérültek meg - közölte.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni

Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre

A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával

2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld

Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását

Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.