Hírek
2021. Október 18. 09:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálos vonatbaleset történt Csengelénél

Egy ember meghalt a hétfő reggeli csengelei vasúti balesetben - közölte a rendőrség a honlapján.
Nyolc órakor, Csengele külterületén egy vasúti átjáróban vonat és személykocsi ütközött össze. Az autó vezetője a helyszínen meghalt, a vonaton utazók közül senki nem sérült meg - olvasható a police.hu oldalon.
A katasztrófavédelem azt közölte honlapján, hogy a balesethez több településről érkeztek tűzoltók.
A Mávinform korábban a Facebook-oldalán azt írta, hogy a Nyugati pályaudvarról Szegedre tartó Kárász InterCity ütközött össze a gépkocsival; a fénysorompó jól működött, piros jelzést adott.
A helyszínelés ideje alatt - várhatóan hosszabb ideig - azon a szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok, ezért Kiskunfélegyháza és Kistelek között pótlóbuszok járnak. A Budapest-Cegléd-Szeged vonalon akár félórát is késhetnek a vonatok a baleset miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.