Hírek
2012. Szeptember 29. 11:11, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Három vonalon is változik a vasúti menetrend hétfőtől
Október 1-jétől pályafelújítási munkálatok miatt változik a menetrend a Szerencs-Sátoraljaújhely, a Szeged-Békéscsaba és a Szentes-Hódmezővásárhely vasútvonalon - adta hírül a Mávinform.
A Szerencs-Sátoraljaújhely vonalon november 29-ig vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat. A vonatok a Budapest-Miskolc-Szerencs és a Szerencs-Miskolc-Budapest útvonalon a megszokott menetrend szerint közlekednek. A vonatpótló autóbuszok Sátoraljaújhely-Szerencs között a vonatok megszokott menetrendjéhez képest korábban közlekednek - írják a közleményben.
Október 1-jétől október 19-ig, a Szeged-Békéscsaba, valamint a Szentes-Hódmezővásárhely vasútvonalakon közlekedő vonatok menetrendje megváltozik, egyes vonatok a megszokottnál korábban indulnak, mert Orosháza-Csorvás állomások között pályaépítési munkálatok zajlanak. Orosháza és Csorvás között, mindkét irányban vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat - közölte a Mávinform.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld
AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig
Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
