Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2012. Február 18. 13:26, szombat | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Két ember veszett oda a tragédiában

Két ember veszett oda a tragédiában

Két ember életét vesztette, egy pedig súlyosan megsérült szombat hajnalban Törökszentmiklós közelében, a 46-os főúton történt közlekedési balesetben – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

Hajdu Márton, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivőjének tájékoztatása szerint egy az úton veszteglő, meghibásodott járműhöz érkezett autómentőbe rohant bele egy harmadik személyautó, és az ütközés következtében mindhárom jármű összeroncsolódott.

A baleset következtében két ember halt meg, egy pedig súlyosan megsérült.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.