Hírek
2022. Február 14. 09:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy műanyagfeldolgozó cég üzemcsarnoka Pécsen
Teljes terjedelmében ég egy műanyagfeldolgozó vállalat 3500 négyzetméteres üzemcsarnoka Pécsen - közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Horváth Nikolett Csilla elmondta, hogy a külvárosban álló létesítményben éjszaka keletkezett tűz, amelyhez a pécsi, a komlói és a siklósi hivatásos tűzoltókat riasztották.
A negyven tűzoltó 13 járművel érkezett, és folyamatosan oltja a tüzet. Sikerült megakadályozniuk, hogy a lángok tovább terjedjenek.
Az elsődleges információk szerint nem sérült meg senki - közölte.
A katasztrófavédelem mobil laborja folyamatosan méri a levegő összetételét, további intézkedést szükségessé tevő káros anyagot eddig nem talált.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
