Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2012. Augusztus 05. 15:57, vasárnap | Sport
Forrás: MTI Fotó: Illyés Tibor

London 2012 - Bácsi nem folytatja, kórházba vitték

London 2012 - Bácsi nem folytatja, kórházba vitték

Bácsi Péter térdsérülése olyan súlyosnak bizonyult, hogy biztosan nem folytatja szereplését a birkózók kötöttfogású 74 kilós súlycsoportjában a londoni olimpián.

Struhács György szövetség kapitány az MTI-nek elmondta: az első diagnózis szerint a versenyzőnek a bal lábában részleges vagy teljes hátsó szalagszakadása van, ezért kórházba szállították.
A 2008-ban Európa-bajnok és olimpiai ötödik, 29 éves ferencvárosi birkózó első londoni meccsén sérült meg a litván Alekszandr Kazakevics ellen. A rivális jutott a nyolc közé, s Bácsi a legjobb esetben is csak a bronzéremig tartó vigaszágon folytathatta volna a küzdelmet.

Címkék: Olimpia-London2012

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 24. 07:35, kedd | Sport

Labdarúgó NB I - Tartja a lépést az ETO-val a Ferencváros

A címvédő Ferencváros 3-1-re nyert az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának hétfői zárómérkőzésén, ezzel újra három pontra van a listavezető ETO FC Győrtől.

2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr

Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport

IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc

Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.