Hírek
2017. Június 04. 11:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy siklóruhás férfi a Balatonnál
Meghalt egy szlovén siklóruhás férfi, aki a Siófok-Kiliti repülőtér közelében eddig tisztázatlan körülmények között lezuhant - tette közzé vasárnap a rendőrség a police.hu oldalon.
A közlés szerint a 47 éves siklóruhás férfi szombat este zuhant le és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét veszítette.
A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya szakértők bevonásával vizsgálja az eset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
