Hírek
2022. Február 08. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Megtorpant a koronavírus örökítőanyag-koncentrációjának emelkedése
Megtorpant a koronavírus örökítőanyag-koncentrációjának emelkedése a szennyvizekben - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a Facebook-oldalán hétfő délután.
Azt írták, a szennyvízben a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja "országos átlagban jelenleg nem mutat további emelkedést, az értékek magas szinten stagnálnak".
Számottevő változás - emelkedés vagy csökkenés - egyik vizsgált város esetében sem tapasztalható, azonban a vírus örökítőanyag-koncentrációja minden mintavételi helyen az "emelkedett" kategóriába sorolható - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
