Hírek
2012. Január 09. 14:51, hétfő |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Mindenkit megeszik 400 méteren a Bugatti Veyron - VIDEÓ
A Bugatti Veyron 10 másodperc alatt teljesíti a 400 méteres sprintet. A Nissan GT-R reggeli volt.
A Palm Beach-i Nemzetközi Versenypályán megrendezett gyorsulási futamon csapott össze a mindent verő, sokszoros rekorder Bugatti Veyron a japánok büszkeségével, a Nissan GT-R-rel.
A videón jól látható, hogy a Veyron közel 1 másodpercet ver 400 méteren a japán sportgépre 10,1 másodperces idejével. Emellett célba érési sebessége 139,4 mérföld/óra (224 km/óra), melyet persze álló helyzetből ért el negyed mérföldön.
Azonban mielőtt elfogyasztaná a GT-R-t, a Veyron megy egy rajtautomatika (launch control) nélküli menetet is, ahol 12 másodperc alatt futja "csak" a távot. Nézzétek!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
