Városlista
2025. október 14, kedd - Helén

Hírek

2018. Április 25. 11:30, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/ügyészség

Óvodánál mutogatta nemi szervét egy szeméremsértő Komáromban

Óvodánál mutogatta nemi szervét egy szeméremsértő Komáromban

Komáromi és egy közeli település óvodájánál is mutogatta magát egy szeméremsértő a minap. A férfit előzetes letartoztatásba helyezték.

A szeméremsértés bűntette miatt folyamatban lévő büntető ügyben a Komáromi Járási Ügyészség indítványának helyt adva a Komáromi Járásbíróság elrendelte annak a férfinak az előzetes letartóztatását, aki az egyik Komárom melletti település óvodájánál magát szeméremsértő módon mutogatta.

Az ittas állapotban lévő férfi április 23-án a nemi szervét a nemi vágyának kielégítéséért az óvoda kerítésénél hat kiskorú gyermek előtt szeméremsértő módon mutogatta.
A nyomozás során adat merült fel arra is, hogy az elkövető az egyik komáromi óvoda előtt is mutogatta magát.

A gyanúsított büntetett előéletű, vele szemben több büntetőeljárás van folyamatban, ezért fennáll a bűnismétlés veszélye. A járásbíróság osztotta az ügyészség indítványát és a férfi előzetes letartóztatását egy hónapra elrendelte.

A végzés nem jogerős, a gyanúsított és a védője fellebbezést jelentettek be.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld

Startra készek a turisztikai hitelek

5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.

2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld

Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt

A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.

2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld

Orbán Viktort dicsérte Donald Trump

Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.

2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke

Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.