Hírek
2019. Október 22. 07:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Porrobbanás történt egy visontai üzemben

Porrobbanás történt egy feldolgozó üzem silótartályban Visonta külterületén hétfő este, senki nem sérült meg - közölte a Heves megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
Nagy Csaba elmondta: az eddig tisztázatlan okból bekövetkezett robbanás egy 80 tonnás tartályban történt, amelynek tetején jelenleg is izzik a korpa.
A tartály oltásán és a környező tartályok hűtésén mintegy húsz tűzoltó dolgozik, a munka várhatóan hosszú időt vesz igénybe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.