Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2017. Május 05. 09:32, péntek | Belföld
Forrás: mti

Robbanás történt egy győri lakatosüzemben

Robbanás történt egy győri lakatosüzemben

Robbanás történt egy győri lakatosüzemben péntek reggel a Koroncói úton, egy ember megsérült, a mentők kórházba vitték - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy a robbanás oka nem ismert, a tüzet jelenleg is oltják. A detonációtól az épület egyharmada összedőlt.

A tűzoltók öt gázpalackot is kivittek az épületből, azokat nem érte közvetlen hőhatás.

Címkék: üzem, győr, lakatos, robbanás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld

Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit

Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.

2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak

Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent

2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld

Kilőtt a forint a választási eredmény hírére

Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.

2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld

Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad

Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint: