Hírek
2017. Május 14. 19:11, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Rosszullét miatt megszakította útját Budapesten az Air France-KLM egyik járata Budapest, 2017. május 14., vasárnap (MTI) - Megszakít

Megszakította útját és Budapesten szállt le az Air France-KLM légitársaság Párizsból Dubajba tartó járata, mert az egyik utas rosszul lett - erősítette meg a Budapest Airport helyettes szóvivője az MTI értesülését vasárnap.
Kurucz László közlése szerint a Boeing 777-es délután fél öt körül szállt le Ferihegyen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld
E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.
2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld
Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől
Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig
2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld
Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.