Hírek
2019. Július 13. 05:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Szexuális erőszak miatt tartóztattak le egy többszörösen büntetett férfit
Szexuális erőszak és más bűncselekmény miatt tartóztattak le egy dabasi férfit – közölte a Budapest Környéki Törvényszék sajtóosztálya pénteken az MTI-vel.
Azt írták: a férfi volt élettársa lakásában élt, aki annak ellenére, hogy új élettársi kapcsolatot létesített, a gyanúsítottól való félelmében, annak kérésére megengedte, hogy nála éljen.
A gyanúsított július 8-án ittas állapotban tért haza, számon kérte a sértetten a vacsoráját, majd több alkalommal arcon ütötte, hajánál fogva a földre lökte és szexuális cselekmény végzésére kényszerítette. Ököllel, fazékkal ütötte a sértett fejét, megvágta az arcát, hátba rúgta őt. A bántalmazás után a gyanúsított elszaladt, a rendőrséget pedig a sértett értesítette.
A férfi többszörösen büntetett előéletű, vele szemben korábban a Kecskeméti Rendőrkapitányság más ügyekben – többek között szexuális erőszak bűntette miatt is – körözést adott ki.
A bíróság elrendelte a gyanúsított letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 13. 07:43, kedd | Belföld
Februárban dupla nyugdíj érkezik, és jön a 14. havi nyugdíj első részlete is
Február különösen erős hónap lesz a nyugdíjasok számára, hiszen dupla nyugdíj érkezik, megérkezik a rendes és a 13. havi nyugdíj, valamint a 14. havi nyugdíj első részlete is
2026. Január 13. 07:32, kedd | Belföld
2025-ben az előző évi rekordját is megdöntötte a turizmus
A tavalyi a hazai turizmus új rekordéve, amikor az előző évi rekordját is megdöntötte, a vendégek száma meghaladta a 20 milliót
2026. Január 13. 07:24, kedd | Belföld
Hideg idő - A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet
A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet:
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
