Hírek
2022. Március 14. 10:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Tizenegy határsértővel árokba borult egy embercsempész autója Bácsalmáson
Tizenegy határsértőt szállított egy román férfi, aki autójával árokba borult két órakor Bácsalmáson, az utasok valamennyien megsérültek a balesetben - tették közzé hétfő reggel a police.hu oldalon.
A bácsbokodi határrendészek éjjel két órakor Bácsalmáson egy román férfi ellen intézkedtek, aki gépkocsijával lesodródott az útról és árokba borult. A járműben tizenegy - magát szír állampolgárnak valló - külföldi utazott, akik mindannyian megsérültek a balesetben - írták.
A 23 éves férfi valószínűleg segítséget akart nyújtani a határsértőknek, hogy Nyugat-Európába jussanak, ezért őrizetbe vették, és embercsempészés megalapozott gyanúja miatt eljárást indítanak ellene.
A sérülteket kórházba vitték - áll a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
