Hírek
2020. Január 09. 06:35, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
Többfelé okozhat gondot az ónos eső
Többfelé is ónos eső esett csütörtökre virradóra az országban.
Ónos eső miatt figyelmeztetést adott ki csütörtökre Pest, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Jász-Nagykun-Szolnok megyére az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Elsősorban északon, északkeleten alakulhat ki helyenként ónos eső, fagyott eső, északkeleten akár hó is.
Az Országos Meteorológiai Szolgála napi előrejelzése szerint eleinte többnyire erősen felhős lesz az ég csütörtökön, majd délután nyugat, délnyugat felől felszakadozik a felhőzet. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás, csak a Dunántúlon élénkülhet meg néhol a déli szél.
A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire mínusz 1 és 7 fok között valószínű. Késő estére mínusz 3 és 1 fok közé csökken a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Március 26. 10:00, csütörtök | Belföld
Meteorológia: az ország nyugati felén másfél havi csapadék eshet péntek estig
Péntek estig az ország nyugati felén akár másfél havi csapadék is eshet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
