Hírek
2016. December 14. 14:49, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Újabb razzia az utakon - az ittas és drogos vezetőkre állnak rá a rendőrök
Elsősorban az ittas vagy bódult állapotban vezető sofőrök kiszűrése érdekében tart országos fokozott közúti ellenőrzéseket a hétvégén a rendőrség.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) szerdán a honlapján azt írta: a TISPOL (Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata) akciója a tagállamok által végrehajtott európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzés.
Az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrését célzó kampányt az éves ellenőrzési terv alapján december 16-18-án tartják Magyarországon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
2026. Május 10. 11:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: Magyar Péter első miniszterelnöki megszólalása komoly kétséget ébresztett
2026. Május 10. 08:29, vasárnap | Belföld
Forsthoffer Ágnes: új korszakot kezdünk a magyar parlamentáris demokrácia történetében
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
