Hírek
2013. Január 22. 10:17, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás – Hóátfúvások nehezítik a közlekedést Győr megyében
Ismét hóátfúvások nehezítik a közlekedést Győr-Moson-Sopron megyében – tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-t kedden.
Az élénk északnyugati szél több helyen is hóátfúvásokat okoz, felkapva az út melletti 25-50 centiméternyi hóréteget. Mindez egyelőre csak lassítja a közlekedést Csorna, Fertőszentmiklós és Mosonmagyaróvár térségének több alsórendű útján. Járhatatlan szakasz nincs a megyében – közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.
2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld
Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV
Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.
2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld
A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál
Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.
