Hírek
2017. Június 09. 05:00, péntek |
Sport
Forrás: mti
Idén sem lesz Szuperkupa
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a klubok kérésének eleget téve nem írta ki tavaly tavasszal a Szuperkupát, amelyre így idén nem kerül sor.
"Tavalyelőtt az MLSZ kiírta a bajnok és a kupagyőztes mérkőzését, de végül azért nem került sor a Szuperkupára 2016 nyarán, mert mindkét sorozatot a Ferencváros nyerte. Az elnökség tavaly tavasszal erre az esztendőre már azért nem írta ki a Szuperkupát, mivel a klubok szerint nem illik a felkészülésükbe" - mondta csütörtökön az MTI-nek Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője.
Idén a Budapest Honvéd nyerte meg az OTP Bank Ligát, míg a Magyar Kupát sorozatban harmadszor a Ferencváros hódította el.
A Szuperkupát nem először nem rendezik meg, ugyanis 1992-es rajtját követően 1996 és 2001 között nem játszott érte a bajnok és a kupagyőztes.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:36, kedd | Sport
Tóth Alex menedzsere: nem szabad irreális elvárásokat támasztani a játékossal szemben
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
2026. Január 26. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ezüstérmes a magyar válogatott
Ezüstérmesként zárt a magyar válogatott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon, Varga Zsolt együttese a vasárnapi döntőben 10-7-e vereséget szenvedett a házigazda és olimpiai bajnok szerb csapattól.
