Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2021. November 14. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mihádák Zoltán

Kannabisztermesztőt fogtak el a rendőrök Bagon

Kannabisztermesztőt fogtak el a rendőrök Bagon

Mintegy 3 kilogramm, részben kutyaház alatt rejtegetett kannabiszt termesztőjét fogták el szerdán Bagon - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.

A 24 éves bagi férfi a gyanú szerint saját kertjében termesztette a kábítószert. Az ügyben lakossági bejelentés alapján indult nyomozás. A férfi mindent tagadott, és a gyanúsítása ellen panaszt is tett, állította, évek óta nem lakik a házban, oda csak látogatóba jár. Kábítószer gyorstesztje, - mindenesetre - pozitív értéket mutatott.

A Gödöllői Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya az őrizetbe vett P. Péterrel szemben kábítószer birtoklása bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást, egyben kezdeményezték a letartóztatását, melyet a bíróság 2021. november 12-én elrendelt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.